Youtube Eklentisi – WordPress Youtube Galeri Eklentisi

60

WordPress Youtube Galeri Eklentisi sayesinde web sitenizi youtube kanalınız ile entegreli bir şekilde çalıştırabilirsiniz. Hem izlenmeleriniz, hem tıklanmalarınız artsın!

YouTube videolarını en iyi şekilde göstermek için web sitenizi hazırlayın. Yottie, web sitenizin hak ettiği YouTube için güçlü bir WordPress eklentisidir. Web sitenizde kendi oynatma listenizi oluşturmak için istediğiniz kanalları ve hatta tek videoları bile seçmenize izin verir. 100’den fazla Ayarlanabilir Parametreler, 4 renk şeması ve 16 dil desteği bu eklentide mevcut. Kısacası, web sitenizi özelleştirmek için tonlarca özelliğe sahip olacaksınız. WordPress YouTube Galeri Eklentisi bütün cihazlar ile uyumludur. İster cepten ister tabletten isterseniz de bilgisayarınızdan tamamen uyumlu bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Sitenize şık bir tasarım katmasının yanı sıra izlemeleriniz ve tıklanmalarınız da artacaktır.

Bu eklentinin diğer bütün özellikleri için aşağıdaki linklerden birini kullanabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ziyaretiniz sırasında en iyi performansı sunabilmek ve hizmetlerimizi geliştirebilmemiz için bize web sitesinin nasıl kullanıldığı hakkında bilgi sağlaması açısından çerezler kullanıyoruz. Browser ayarlarınızı değiştirmeden web sitemizi kullanmaya devam etmeniz, çerez kullanımını kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. TAMAM Ayrıntılar