Hizmetlerimiz

Hizmetlerimizi sürekli ve kesintisiz olarak
sunmanın gururunu yaşıyoruz.

web site kurulum hizmeti

Her işletmenin veya kişilerin web sitesi olsun istedik, bu yüzden A’dan Z’ye sıfırdan web sitelerinizi kurup, gerekli sayfa yapılarını ayarlayıp hizmete sunuyoruz. Bu süreçte yaptığımız her işlemi size rapor halinde teslim ediyoruz.

Ankara web tasarım, istanbul web tasarım, izmir web tasarım gibi google araması yapıp bu sayfaya ulaştıysanız kesinlikle doğru adrestesiniz. Özel web tasarım adı altında ihtiyaç analizi yapılır ve istediğiniz tarza özel web tasarımlarınıza başlanır. Sizde web sitenizi özel kılmak istiyorsanız işte aradığınız adres.

Domain, Hosting, Tema ve Gerekli Bütün işlem, işlevleri hızlı ve güvenli bir şekilde irtibatı kesmeden tarafınıza sunuyoruz. Herkesin faydalanabileceği bu hizmeti de uygun fiyatlarla sizler buluşturuyoruz. Ayrıntılı bilgi için iletişim sayfamızdan bizimle bağlantı kurabilirsiniz.

Dijital Pazarlama ve Reklamcılık

Son 16 yılda dünyada pazarlama yönünde çok fazla değişiklik oldu. Gelişen teknoloji ile artan bant genişlikleri ve çoğalan mobil cihazlar, yaşam biçimimizi değiştirmekle birlikte alışveriş ve satın alma alışkanlıklarımızı da tümüyle etkiledi. Dijital pazarlama, bir firmanın veya markanın dijital ortamdaki pazarlama sürecine verilen addır. Günümüzün en yeni ve en geliştirilmeye müsait olan pazarlama yöntemidir Dijital Pazarlama. Radyo, televizyon, gazete ve fiziksel panoların aksine daha interaktif yöntemleri kullanarak tüketici ile iletişim halinde olan dijital pazarlama yöntemleri gün geçtikçe yenilikçi yaklaşımlarla güncellenmektedir.

Dijital pazarlama; yazılı basın, radyo, televizyon ve billboardlar gibi geleneksel pazarlama kanallarından uzak yöntemlerle, yani internet ortamında mobil ve diğer interaktif kanalları kullanır. Aynı zamanda interaktif pazarlama,  online pazarlama, e-marketing ve web pazarlama diye de çeşitli isimlerle de anılır. Dijital pazarlama her zaman kitlenize doğru yerde ve doğru zamanda bağlantı kurmak için vardır; yani internette.

Dijital Pazarlama Nerelerde Kullanılır?

 • İnternet sitelerinde
 • Blog yayınlarında
 • E-kitaplar ve teknik sözlüklerde
 • İnfografikler
 • Etkileşimli araçlar
 • Sosyal medya kanalları (Facebook, LinkedIn, Twitter, Instagram vb.)
 • Kazanılan çevirim içi kapsam (PR, sosyal medya ve incelemeler)
 • Çevirim içi broşürler ve ders kitapları
 • Marka varlıkları (logolar, yazı tipleri, vb.)

Dijital Pazarlamanın Temel Faydaları Nelerdir?

Birçok çevirim dışı pazarlama yöntemlerinin aksine, dijital pazarlama; pazarlamacıların doğru sonuçları gerçek zamanlı olarak görmelerini sağlar. Buna örnek vermek gerekirse; bir gazeteye vermiş olduğunuz reklamın kaç tüketici tarafından görüldüğünü ve gören tüketicilerin % kaçının ilgisini çektiğini ölçümleyemezsiniz. Bu reklamın herhangi bir satıştan sorumlu olup olmadığını bilmenin de kesin bir yolu yoktur.

Öte yandan, dijital pazarlama ile pazarlama çabalarınızın neredeyse her yönünün ROI’sini ölçebilir ve analiz ederek reklamınızın başarısını ölçebilirsiniz.

Sosyal Medya Danışmanlığı ve Uzmanı

Sosyal Medya Reklamları
Kurumsal Hesap Yaratma / Yönetim

Teknolojinin bugün geldiği noktada sosyal medyada yoksanız, hiç yoksunuz demektir!

Peki nereden mi başlayacaksınız? Sosyal medya itibarınızı değiştirmeye hazır mısınız?

Günümüzün çağlayan bir ırmak gibi önünde durulmaksızın gelişerek en önemli iletişim aracı haline gelen sosyal medya, kurumsal alanlarda da firmanızın itibarını üst seviyeye taşımak için gerekli en değerli mecralardan biri.
Kurumsal Hesap Yönetimi yani diğer bir deyişle Sosyal Medya Danışmanlığı hizmeti ile firmanızın sektörüne özel “İçerik Geliştirme, Görsel Yaratma, Topluluk Yönetimi ve Kriz Yönetimi” gibi konularda Özel Medyam olarak yanınızdayız!

Dünyanın en hızlı gelişen kitle iletişim araçlarından biri olan sosyal medyada yalnızca sosyal medya reklamları ile bulunmak yetmiyor.
Sosyal medya reklamlarının yanı sıra, firmanıza ait sosyal medya hesabınızın doluluğu, yaratıcılığı ve aktif kullanımı kullanıcılarınızda güven oluşturuyor! İşte profesyonel bir sosyal medya danışmanlığı hizmeti alma gerekliliği de tam bu noktada başlıyor.

Çünkü milyonlarca kullanıcı artık işlerini sosyal medya üzerinden takip ediyor, duyuru, kampanya gibi haberlerden sosyal medya reklamları aracılığıyla haberdar oluyor. Özel Medyam ekibi olarak sizlerin sosyal medyada danışmanlığınızı yapıyoruz. Dilerseniz kurumsal hesaplarınızı oluşturuyor, sizin adınıza yönetiyor ve her zaman kullanıcı etkileşiminde bir adım önde olmanızı sağlıyoruz!

Hizmet Verdiğimiz Başlıca Sosyal Ağlar:

 • Facebook
 • Twitter
 • Instagram

Facebook
Firmanızın doğru bir algı ile bu sosyal ağ aracında yer alması ve potansiyel müşterileriniz ile direkt iletişim kurabilmeniz için beraber karar verdiğimiz “Online Kurum Dili” ile Facebook Etkinlik ve Beğeni sayfalarınızın etkileşimini sağlıyoruz.

Twitter
Dünyanın metin odaklı ve en hızlı etkileşim araçlarından biri olan Twitter ile firmanızın veya şahsi hesabınızın online itibarını yükseltmek için çalışıyoruz. Doğru hashtag kullanımları sayesinde 280 karakter kısıtına rağmen az kelimeyle büyük işler başarıyoruz!

Instagram
Dünyanın en büyük fotoğraf paylaşım sosyal ağıdır Instagram. Gelin beraber hedef kitlenize uygun olarak geliştirilen tanıtım stratejisi çerçevesinde “Görsel Geliştirme, Hashtag Belirleme” gibi doğru nokta atışları yapalım. Güçlü etkileşim yakalayacağımız görsel sosyal medya yönetimi için iletişime geçelim!

Youtube

Youtube şüphesiz dünyanın 1 numaralı video paylaşım platformudur. Birçok insanın gelirini bu mecradan kazandığı da aşikâr. Dilerseniz kurumsal kimliğinizi, dilerseniz de bireysel hesabınızı birlikte büyütelim, beraber büyüyelim.

Web Site Seo Hizmeti

Arama sonuçlarında üst sıralarda çıkmayı engelleyen sorunları bulmak ve arama motorlarının geliştirmiş olduğu algoritmalara uygun faktörlerin kullanım doğruluğunu tespit etmek için web site SEO analizleri yapılmaktadır. Doğru bir şekilde optimize edilmeyen web sitesinde arama motorlarında geri planda kalma durumları gözlenebilir. Yapılacak olan SEO analizleri sayesinde web siteleri en iyi şekilde optimize edilir ve istenilen sonuçlara ulaşılma durumu gözlenir. SEO analizi genel olarak 5 adımdan oluşmaktadır. Bu adımlar; site içi SEO, site dışı SEO, teknik, site performansı ve uyumluluk olarak açıklanabilir. Bu adımlarda yapılan analizler sayesinde web sitesinin yolu belirlenmektedir.

SEO Analizi Nasıl Yapılır?

SEO analizi yapmak için belirli durumlara dikkat etmek ve analizlerini iyi bir şekilde test etmek gereklidir. Bu adımları şu şekilde ilerler;

 • Site İçi SEO Analizi: site içinde yer alan arama optimizasyonudur. Site içerisinde olması gereken ihtiyaçlar kontrol edilmektedir. Eğer var ise eksiklikler belirlenmeli ve bu eksiklikler ile alakalı çalışmalara yapılmalıdır.
 • Site Dışı SEO Analizi: site dışarısında yer alan arama optimizasyonu bu kısımda olur. Web sitesinin internet ortamındaki varlığını test eder. Büyük arama motorlarında varlıklar test edilir. Rakip analizleri, kurumsal kimlik çalışmaları, backlink analizleri doğru bir şekilde yapılmalı ve eksiklikler giderilmelidir.
 • Teknik: SEO analizinde teknik analiz yapmak oldukça mühimdir. Web sitesinin altyapısı, kodlama özellikleri, tasarımı gibi birçok farklı konu bu analiz adımında ele alınmalıdır. Eksikliklerin giderilmesi sayesinde arama motorlarında daha iyi sıralamalar almak mümkün olur.
 • Performans: teknik analiz ile birlikte yürütülmesi gereken performans analizinde büyük arama motorlarının oldukça önemsediği hız testleri gibi durumlar analiz edilmektedir. Bunun yanında sunucunun durumundan harici dosyaların durumuna kadar belli başlı özellikler analiz edilir.
 • Uyumluluk: günümüzde birçok farklı cihaz üzerinden internet ortamına girilebildiği için büyük arama motorları web sitelerinin mobil cihaz uyumluluklarına dikkat etmektedir. Yapılacak olan uyumluluk analizleri ile SEO analizine katkıda bulunmak mümkündür.

SEO Analizi Neden Önemlidir?

Google, Baidu, Bing ve Yandex gibi büyük arama motorlarında daha üst sıralarda yer almak ve web sitesi içerisindeki hataları minimalize etmek anlamında SEO analizlerinin büyük bir önemi vardır. Yapılacak olan SEO analizlerinin geri dönüşü çok daha memnun edici olabilir.

İÇ SEO

İç SEO, web sitesinin arama motorları tarafından anlaşılabilmesini kolaylaştırma hizmetidir. Optimizasyonunu yapmak, web sitelerinin dizaynı, içeriği, W3C protokolüne uygunluğu, tasarım yeterliliği, sitenin başlığının oluşturulması; kısacası ziyaretçilere doğal ve özgün bir web site deneyimi yaşatmayı sağlar. Çok geniş bir içeriğe sahip olan bu hizmet; alan adının seçilmesinden, hosting performansına kadar birçok seçimin yapılmasının en doğru adımlarla sağlanmasını, en az kaybı yaşayarak arama motoru sonuçlarının sıralamalarında en yüksek skoru elde etmenizi kolaylaştırır.

İç SEO Tarihi

İç SEO; teknolojinin gelişmesi, yeni sunucuların piyasaya girmesi, arama motorlarının daha akıllı değerlendirmeler yapmasıyla birlikte doğru orantıyla gelişen bir mantalitedir. Başlarda yazının özgünlüğü, başlık ve birkaç manüple yöntemlerle sağlanırken şuan geldiğimiz noktada binlerce atılması gereken doğru adımı içerisinde barındırmaktadır. Varlığı basit yöntemlerle üst sıralara çıkmayı zorlaştıran, sadece referans bağlantılar(backlink) ile belli kriterlere uymadan sıralamaların başlarında oturmayı imkansız hale getiren; geliştikçe emek sarf edeni, kriterlere uyanları kazandırmaktadır.

İç SEO Mantalitesi

Her SEO adımında olduğu gibi bunda da her şeyden önce kullanıcı deneyimine uyarlamak önemlidir. En basitinden bir örnek vermek gerekirse sizce ozel-medyam.com‘mu daha çok kullanıcı aklında kalabilecek bir alan adı mıdır yoksa ozelmedyam.com mu?Yine teknolojinin gelişmesi, internet kullanıcılarının artması ile birlikte değerlenen kullanıcı deneyimi İç SEO’nun görünen yüzünü göstermektedir. Web sitenizine giren kullanıcının ulaşmak istediği hedefe pek çaba sarf etmeden ulaşması, kendi isteği ile web sitenizde kalış süresinin arttırılması gibi sonuçların değerlerini arttırmak sizi arama motorları gözünde bir seviye yukarı çıkartacaktır.

En Basit Site İçi SEO Terimleri

Alan Adı Seçimi

Az önce verdiğimiz örnekteki gibi kullanıcının hafızasında kalacak ve anahtar kelime içeren, -tabi ki abartmadan- alan adları popülerlik ve buna bağlı olarak sıralama kalitenizi de arttırmaktadır.

İndex

Başlıca sözlük anlamı ana sayfa olarak tanımlansa da index kelimesi arama sonuçlarında herhangi bir sayfanızın yer alması veya sıralamaya girmesi olarak da tanımlanmaktadır. İçeriğin index alması tabiri, size o içeriğin arama sonuçlarında sıralamaya girdiğini benimsetir. Index sayısının web sitenizin yaşıyla, içerik kalitesiyle, içerik sayısıyla doğru orantılı olması sizi bir adım üste çıkartacaktır.

Site Hızı

Daha çok fiziksel bir yol gibi de gözükse, site hızı seo performansını arttıran faktörlerden birisidir. İçeriğin daha kolay yüklenebilir olması kullanıcıların içeriğe daha kolay erişebilmesi olanağını sağlar.

İçerik Kalitesi

Özgünlük SEO’nun taş devri zamanlarından beri gelen bir özelliktir. Nitekim web site sahiplerinin haklarını koruyan ve göz eden sistem de budur. Her sitenin özgün ve uzmanlık alanı dahilinde blog yazıları paylaşması o arama motoru gözünde yararlı bir site olarak göze çarpmasını marka bilinirliği ve ziyaretçi sayısı gibi faktörlerin artmasını sağlamaktadır.

İç SEO Danışmanlığı Nedir?

Hali hazırda hizmet sunduğumuz danışmanlık sizin Site içi SEO konusunda eksiklerinizi belirleyen, bunlara en uygun çözümleri en kısa süreçte getiren bir hizmettir. Web sitenizin düzeninde, içeriğinde sorun yaşadığınızı düşüyorsanız bu danışmanlığa başvurabilirsiniz. İletişim sayfamızdan, adreslerimizden destek alabilirsiniz.

grafik tasarım hizmeti

Web siteniz, sosyal medya hesaplarınız için profesyonel grafik tasarım hizmeti ile ziyaretçilerinize daha kurumsal ve hoş bir görsellik sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda reklam görselleri ile reklamlarınız daha profesyonel bir şekilde gösterilir.

video tasarım hizmeti

Profesyonel video tasarım hizmeti ile tanıtımlarınızı, reklamlarınızı, özel video tasarımlarınızı en kaliteli hali ile hazırlıyoruz. Özellikle reklamların olmazsa olmazı video tasarımlarını isteğe bağlı olarak seslendirme de yapabiliyoruz. Tüm bunların dışında hali hazırda çekilmiş videolarınızı da profesyonel bir şekilde montajını da yapmaktayız.

Bizimle İletişime Geçmekten

Hizmetler hakkında ayrıntılı bilgi, fiyat teklifi ve destek almak için hemen bizimle iletişime geçin.