Rima V1.6.1 – WordPress Kişisel Blog Teması

33

Rima V1.6.1 – WordPress Kişisel Blog Teması ile kendi kişisel blog sitenizi hiçbir kodlama bilginiz olmadan oluşturabilirsiniz.

Rima , okuyucularınıza etkileyici bir göz atma deneyimi kazandıran modern ve şık bir blog temasıdır. Rima blog teması şık ve güzel dengelenmiş sayfaları, neredeyse tüm blog türleri için ideal bir WordPress şablonu yaratır. Elementor sayfa oluşturucu veya Visual Composer Builder ile yayınlarınızı gerçek WYSIWYG (What You See Is What You Get) işleviyle oluşturabilirsiniz . Kullanımı kolay, kodlama yapmanıza gerek yok!

Büyük yenilikler eklenmekte, mevcut özellikleri mükemmel bir şekilde yükseltmektedir. Daha fazla ayrıntı ve örnek için buraya tıklayınız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ziyaretiniz sırasında en iyi performansı sunabilmek ve hizmetlerimizi geliştirebilmemiz için bize web sitesinin nasıl kullanıldığı hakkında bilgi sağlaması açısından çerezler kullanıyoruz. Browser ayarlarınızı değiştirmeden web sitemizi kullanmaya devam etmeniz, çerez kullanımını kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. TAMAM Ayrıntılar