Premium Üyelik Eklentisi – WordPress Premium Üyelik Eklentisi

77

WordPress Premium Üyelik Eklentisi sayesinde üyelerinize web sitenizde kaliteli vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz.

Ultimate Membership Pro, yani Premium Üyelik Eklentisi;  basit ücretsiz paketler veya ödemeli paketler sayesinde üyeleriniz için çok seviyeli özel erişim oluşturmanızı ve bunlarla çalışmanızı sağlayan iyi bilinen ve en iyi WordPress Üyelik Eklentisidir.

Kaliteli içerikler üretiyorsanız, içeriğinizin bir kısmını gizleyerek bu gizli kısmı, Premium Üyelik Eklentisi sayesinde ücretli bir şekilde gösterebilirsiniz. Dolayısıyla bu eklenti sayesinde web sitenizde gelir elde etmeniz de mümkün.

Gizleyebileceğiniz kısımlar: Sayfalar , Ürünler , Kategoriler , herhangi bir URL , İçerik Bölümleri , Görseller , Menü, İçeriğin Bir Kısmı veya Tamamı.

Binlerce özelliğe sahip olan Premium Üyelik Eklentisi’nin diğer özelliklerini aşağıdaki linklerden birine tıklayarak deneyimleyebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ziyaretiniz sırasında en iyi performansı sunabilmek ve hizmetlerimizi geliştirebilmemiz için bize web sitesinin nasıl kullanıldığı hakkında bilgi sağlaması açısından çerezler kullanıyoruz. Browser ayarlarınızı değiştirmeden web sitemizi kullanmaya devam etmeniz, çerez kullanımını kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. TAMAM Ayrıntılar