Web Site Kurulumu

Web Siteniz İçin WordPress Kurulumu, Tema Kurulumu, Tema Çeviri

TEKLİF İSTE

İsteğiniz üzere sıfırdan hosting ve alan adı sizin adınıza satın alınır, daha sonra WordPress uygulaması hosting paketinize kurulur.

SSL Sertifikanız varsa gerekli kurulum yapılır, eğer yoksa SSL Sertifikanızı da temin edip sorunsuz bir şekilde kurulumu sağlıyoruz. Bu işlemde bittikten sonra elinizde bulunan WordPress Teması sitenize kurulur, tema ile birlikte WordPress sitenizin daha kullanışlı seviyeye gelmesi için gerekli temel eklenti kurulumları yapılır. Böylece siteniz daha kullanışlı ve özellikli hale gelmiş olur.

Eğer WordPress Temanız, istediğiniz dili desteklemiyorsa gerekli çeviri işlemleri yapılır. Bu işlemin tamamlanma süresi temadaki yabancı kelime yoğunluğuna göre 2 saat ile 7 gün arasında değişmektedir. Ayrıca sitenizde görsel öğeler yoğun şekilde kullanılacaksa veya kullanılıyorsa sitenizin hızı için CND kurulumu da yapılmaktadır.

Eğer hali hazırda bir CDN Hizmetiniz varsa sıfırdan kurulumu yapılır, yoksa uygun fiyata sitenize göre bir CDN Hizmeti satın alınıp kurulumu gerçekleştirilir. Tüm bu işlemlerden sonra Google Web Tools kaydı yapılıp, sitenize uygun sitenizi tanımlayan anahtar kelimeler, slogan, site ismi gibi meta-tag kodları eklenir. Böylece sitenizi tüm arama motorlarıyla tanıştırmış oluyoruz.

Tüm bu işlemleri yaparken de size gerekli tüm bilgileri iletip, irtibatı kesinlikle kopartmıyoruz.Bu işlemler hakkındaki mali bilgiler

Kafanızda oluşan veya başka yerde gördüğünüz tüm fiyatları unutun…

ozelmedyam.com sitesinden alacağınız hizmetlerin maliyeti, piyasa da bulunan bir çok firmadan daha uygun fiyat garantisi vermektedir. Böylece hem cebinizden çıkan paradan tasarruf etmiş oluyorsunuz, hem de kaliteli hizmet almış oluyorsunuz.

Aldığınız hizmete göre fiyatlandırma yaptığımızı unutmayın.

Örn: WordPress Kurulumu + Tema Kurulumu + Eklenti Kurulumu 10 TL ise; Sadece WordPress Kurulumu 5 TL’dir.

SSL Sertifikası için ücretsiz SSL Sertifikası kullanılabileceği gibi ücretli SSL Sertifikaları da kullanılabilir.

Ücretsiz SSL Sertifikaların temini için sizden ücret talep etmeyiz fakat kurulumu için ücret alınmaktadır. Aynı durum CDN Hizmeti için de geçerlidir.

Ücretli SSL Sertifikası ve CDN Hizmetinin temini için sizden +komisyon alınmamaktadır. Sadece kurulum ücreti alınmaktadır.

Örn: Yıllık 50 TL olan SSL veya CDN’nin temini için üzerine komisyon talep edip satın alınmamaktadır.

50 TL’ye satın aldığımız hizmet için sizden sadece kurulum ücreti istiyoruz.

Merak etmeyin Uygun fiyat garantisi veriyoruz.