SEO

Web Sitenizin İç ve Dış SEO Ayarlarını Yapın

TEKLİ İSTE

Web sitenizin, arama motorlarının istediği şekilde olmasını sağlıyoruz. Sitenize gelen arama motoru botlarının sitenizin yapısını kolayca anlaması, içerikleri rahat bir şekilde okuması ve indexlemesi için gerekli sayfa, metin ve resim optimizasyonlarını yapıp sitenizi sadece Google ile yetinmeyip, bütün arama motorlarına sevdiriyoruz.

Bu işlemleri yapabilmek için sitenizin İç SEO ayarlarının yapılmış olması lazım, siteniz de bulunan bütün içeriklerin uyumlu bir şekilde olması sitenizi sadece arama motorlarına sevdirmez, sitenize giren ziyaretçilerin de sitenizi beğenmesini sağlar.  Resim optimizasyonu ile sitenizde bulunan görsellerin kalitesini bozmadan boyutunu düşürüp, bütün görsellerle aynı boyutta ve kalitede olmasını sağlıyoruz, ayrıca görselleri özgünleştirerek görsel indexsinizin artmasına da yardımcı oluyoruz.

Metin ve sayfa optimizasyonu yaparken de, içeriklerinizin h1, h2, h3… etiketlerini ayarlıyoruz ki arama motoru botları rahatlıkla içeriğinizi okuyabilsinler. Ayrıca metinlerin boyutlarını ayarlayarak okunmasını kolaylaştırıyoruz. Sayfa yapısı ve metin yapısını en iyi hale getirerek iç ve dış linkleri ayarlayıp botların işlerini kolaylaştırıyoruz. İçerik anahtar kelimelerini ayarlayarak organik hit almanıza da yardımcı oluyoruz.

Dış seo olarak da; dışarıdan sitenize gerekli, kalıcı ve kaliteli backlink, tanıtım yazıları ayarlayıp, sosyal medyada imlemeler yapıyoruz. Böylece hem hitlerinizi, hem alexa sıralamanızı, hemde sitenizin otaritesini arttırıyoruz. Unutmadan; arama motorları tarafından index almanızı da hızlandıracağımızı söyleyelim.