PantoGraph V2 – WordPress Magazin/Haber Teması

31

PantoGraph V2 – WordPress Magazin/Haber Teması 300’den fazla demo sayfasını ile şık bir websiteye sahip olmanızı sağlıyor. Kodlama bilginizin olmasına gerek kalmadan özgün bir web siteye sahip olabilirsiniz.

PantoGraph, magazin ve haber sitesi oluşturmak isteyenler için uygun bir wordpress temasıdır. Adsense ile yüzde yüz uyumlu olan bu tema, yüksek Adsense gelirleri elde etmek isteyenler için oldukça idealdir. Seo uyumlu olarak kodlanan PantoGraph teması, bütün cihazlara göre kendini otomatik olarak ayarlamaktadır. Kısaca yüzde yüz responsive bir temadır. Tablet, telefon, bilgisayar olmak üzere bütün cihazlara uyumlu çalışır. 

PantoGraph, sitenizin herhangi bir bölümünü tek bir kod satırına dokunmadan değiştirebilmenizi sağlayan birçok seçenek sunar! Ayrıca PantoGraph Meta Box seçenekleri ile birlikte gelir, böylece farklı sayfalar için farklı kenar çubukları, farklı başlıklar, farklı altbilgi, farklı renkler oluşturabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ziyaretiniz sırasında en iyi performansı sunabilmek ve hizmetlerimizi geliştirebilmemiz için bize web sitesinin nasıl kullanıldığı hakkında bilgi sağlaması açısından çerezler kullanıyoruz. Browser ayarlarınızı değiştirmeden web sitemizi kullanmaya devam etmeniz, çerez kullanımını kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. TAMAM Ayrıntılar