İstanbul SEO Hizmeti | %100 Garantili

İstanbul SEO Hizmeti | %100 Garantili

Özel Medyam olarak İstanbul SEO Hizmeti için çalışan firmamız %100 Garantili başarı oranı gururunu yaşamaktadır. Web sitelerinizin baştan sona tüm optimizasyonlarını sağlayıp, rakipleriniz arasından sıyrılarak üst sıralarda çıkmanız için gayret sarfetmekteyiz.

İstanbul SEO Hizmeti alanında edindiğimiz tecrübeler, elde ettiğimiz başarılar ile web sitelerinizi arama motorlarında üst sıralara çıkarmaya yöneliktir. Peki nedir bu SEO dediğinizi duyar gibiyiz. Bunun cevabını SEO Nedir? SEM Nedir? adlı yazımızda verdik.

Yaptığımız SEO (Search Engine Optimization) türkçe adıyla Arama Motoru Optimizasyonu ile yeni açtığınız, daha sıralamaya girmemiş veya arama motorlarının en son sayfalarında çıkan sitelerinizi arama motorlarının istediği şekilde optimize ederek hem üst sıralara çıkmanızı hem de ziyaretçi sayınızı arttırıyoruz. Tabi ki hepsi bu kadar mı? DEĞİL!

Özel Medyam Web ve SEO Hizmetleri
Özel Medyam Web ve SEO Hizmetleri | İstanbul SEO Hizmeti

İstanbul SEO Hizmeti ve Danışmanlığı

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi sadece üst sıralara çıkarıp, ziyaretçi sayınızı arttırmıyoruz. Yaptığımız işler, web sitenizi hızlandırmak, reklam yönetimini sağlamak, sosyal medya hesaplarınız ile web sitenizi desteklemek, web sitenize dış linkler vererek sitenizi otoriter bir site haline getirmektir.

İstanbul SEO Hizmeti sadece bunları da yapmıyor, aynı zamanda İstanbul SEO Danışmanlığı da sağlayarak ilerleyen süreçte sıralamanızın düşmesini önlemek, arama motorlarında ki konumunuzu güçlendirip rakipleriniz arasında en önde olmanızı da sağlamaktayız.

Şimdi sizlere soruyoruz; Neden Önde Olmak Varken Yerinizde Sayasınız Ki?

Özel Medyam Web Hizmetleri, İstanbul SEO olarak rakip analizleri yaparak hep 1 adım önde olmanızı sağlamaktadır. Düzenli raporlar tutup ilerleyen süreçte çizmeniz gereken yolları sizlere sunmaktadır. SEO Analizi yapılarak, web sitenizde yapılması gereken değişiklikleri sizlere bildirmektedir. Tüm bu süreci SEO Uzmanı dediğimiz, bünyemizde görev yapan ekip arkadaşlarımız yürütmektedir.

Google Optimizasyonu

Günümüzde bir çok firma işini artık internetten yürütüyor, dolayısıyla normal hayatta olan rakipler, internette de peşinizi bırakmıyor. Bu yüzden de rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlayan, satışlarınızı, ziyaretçilerinizi, sanal mağazınızı ön plana çıkaran SEO Uzmanı kişiler devreye giriyor.

SEO Uzmanları siz internette bir yere reklam vermeden, doğal yollarla sitenize müşteri veya ziyaretçi çekiyor. Peki bunun reklamla ne gibi bir ilişkisi veya farkı var?

SEM yani reklam vererek üst sıralarda çıkıp müşteri veya ziyaretçiyi sitenize çekebilirsiniz, doğal olarak da SEO Uzmanı gibi kişilere para vermenize gerek kalmaz, fakat altını çizmek isteğimiz bir husus var ki bu da siz reklamı kestikten sonra siteniz yine kayıplara karışır!

Özel Medyam Web ve SEO Hizmetleri
Özel Medyam Web ve SEO Hizmetleri | İstanbul SEO Hizmeti

SEO işte burada devreye giriyor, sizin reklam vermeden üst sıralara çıkmanızı sağlayan hatta bunu reklama kıyasla daha kalıcı hale getiren SEO Uzmanı reklam bütçenizde tasarrufa gitmenize yardımcı oluyor. Basit bir matematikle anlatalım;

Düzenli olarak reklam veren ama SEO yaptırmayan bir site olduğunu varsayalım, (reklam da bile rakipleriniz sizden üst sıralarda çıkabilir, bu başka bir yazının konusu) her ay reklama 5000 TL bütçe ayırıyor bu 5000TL’lik reklamın dönüşümü de aylık bazda 1000 kişi olarak hesaplayalım. Bu site reklamı kestiğinde dönüşüm oranı 0 kişiye inmiş olacaktır. Yani reklam kesildiğinde siteye giren kişiler de kesilecektir.

SEO yapan bir sitenin ise, reklama ayırdığı bütçe yine aylık 5000 TL, aylık SEO Uzmanına verdiği para da 1000 TLdir. Reklamdan aldığı dönüşüm aylık bazda 1000 kişidir ve reklama tıklamadan siteye giren kişi sayısı da aylık bazda 500 kişidir. Bu site reklamı kestiğinde yine de sitesinde ki dönüşüm oranı 500 kişi olacaktır. Bu sitenin tıklanma sayısı da, reklama kıyasla daha kalıcıdır. Seo’yu kesse bile uzun bir süre daha reklamsız etkileşim alacaktır.

Bizde  İstanbul SEO Hizmeti ile web sitenizin SEO ayarlarını yapıp sizi Google gibi büyük arama motorlarında üst sıralara çıkarmaya çalışıyoruz.

SEO’nun faydalarını SEO’nun 5 İnanılmaz Faydası adlı yazımızdan da okuyabilirsiniz.

İletişim

Bizimle İletişime Geçmek İçin; 0506 139 97 90 Numarasından Arayabilir, +996 702 799 012 Numarasından WhatsApp ile İletişime Geçebilir veya info@ozelmedyam.com adresine mail gönderebilirsiniz.

Medyanızı, Özel Kılıyoruz… SEO Uyumlu Tema ve Eklentilerini Uygun Fiyata Satın Alacağınız Tema Marketimize Göz Atmayı Unutmayın: shop.ozelmedyam.com

Özel Medyam Web Hizmetleri | İstanbul SEO Hizmeti

0 yorum “İstanbul SEO Hizmeti | %100 Garantili→ ekleyin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir