Betube V2.0.6 – WordPress Video Teması

98

Betube V2.0.6 – WordPress Video Teması ile Youtube tarzı bir siteye sahip olabilirsiniz. Dilerseniz bu siteden reklam gelirleri bile elde edebilirsiniz.

Betube , özellikle video sitesi için en güçlü ve en büyük Duyarlı Video WordPress temasıdır . Betube , zerafet ve çekicilik ile dolu, güzel tam ve sabit genişlikli sayfa şablonları ile Video Web Sitesi trendlerinde en son tasarımı getiriyor. 10’dan fazla benzersiz Ana Sayfa tasarımları ile ihtiyaçlarınıza cevap verecek bir tasarım bulacağınızdan eminiz.

Betube ile zarif, tam sayfa kaydırıcıları ve gelişmiş özellikleriyle büyük çevrimiçi video web sitesini yaratın. Youtube, Dailymotion, Vimeo, Hulu vb. tüm büyük video sitelerinden videoları gömebilirsiniz.

Demo Hesabı

Demo Hesabımızı deneyin ve nasıl çalışacağını öğrenin. 
Kullanıcı:  demo 
Şifre:  demo

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ziyaretiniz sırasında en iyi performansı sunabilmek ve hizmetlerimizi geliştirebilmemiz için bize web sitesinin nasıl kullanıldığı hakkında bilgi sağlaması açısından çerezler kullanıyoruz. Browser ayarlarınızı değiştirmeden web sitemizi kullanmaya devam etmeniz, çerez kullanımını kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. TAMAM Ayrıntılar